Vicryl Plus hechtdraad ongekleurd 3-0 RB-1 PLUS 70 cm VCP215H 36 stuks
De Ethicon VICRYL™ Plus VCP215H is een synthetisch, gevlochten en opneembaar hechtdraad van polyglactine 910, voorzien van een antibacteriële triclosan-coating. Deze coating helpt de bacteriële kolonisatie van veelvoorkomende ziekteverwekkers te verminderen en ondersteunt daarmee de preventie van postoperatieve wondinfecties. Het hechtdraad biedt een uitstekende knoopvastheid, een soepele weefselpassage en een voorspelbare absorptie door hydrolyse.
De RB-1 PLUS taper point-naald (17 mm, 1/2 cirkel) is ontworpen voor atraumatische penetratie van zacht weefsel en is bijzonder geschikt voor algemene chirurgie, gastro-intestinale chirurgie, gynaecologie en andere delicate weefselhechtingen.
Belangrijkste kenmerken
- Merk: Ethicon
- Referentie: VCP215H
- Draaddikte: 3-0
- Lengte: 70 cm
- Kleur: Ongekleurd
- Materiaal: Polyglactine 910
- Antibacteriële triclosan-coating
- Volledig resorbeerbaar
- RB-1 PLUS naald, 17 mm, 1/2 cirkel, taper point
- Steriel en latexvrij
- Verpakking: 36 stuks
Toepassingen
Geschikt voor het sluiten van zacht weefsel waarbij een resorbeerbaar hechtdraad gewenst is. Dankzij de antibacteriële coating is VICRYL™ Plus een uitstekende keuze voor chirurgische ingrepen waarbij infectiepreventie extra belangrijk is.