Aleve Classic - 12 tabletten

Artikelnummer: 1807040

Bij koorts, pijn, verkoudheid, griep.

€3,29 excl. btw
€3,59 incl. btw
Beschikbaarheid: Op voorraad
Verzending: Op werkdagen voor 15.00 besteld dezelfde dag verzonden
  • Gratis verzending vanaf €100 ex btw €121 incl btw (NL)
  • Werkdagen voor 15 uur + op voorraad, directe verzending
  • Zowel voor de professional als consument
  • Voor praktijk plus klant kortingen tot 25%*
  • Uw praktijk kan op rekening bestellen

Aleve Classic - 12 tabletten

TE GEBRUIKEN BIJ

  • Aleve Classic bij pijn en koorts 220 kan worden gebruikt bij: hoofdpijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts na vaccinatie.

NIET TE GEBRUIKEN BIJ

  • Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
  • Wanneer u lijdt aan een ernstige nierfunctiestoornis.
  • Wanneer u ooit een maag-/darmbloeding of perforatie heeft gehad, als gevolg van het gebruik van acetylsalicylzuur, diclofenac, ibuprofen of andere pijnstillende en ontstekingsremmende geneesmiddelen (NSAIDs).
  • Wanneer u lijdt aan een inwendige bloeding (bijvoorbeeld maag-, darm- of hersenbloeding).
  • Wanneer u een maag- of darmzweer, ontsteking van het maagslijmvlies of maagpijn heeft.
  • Wanneer u ooit een allergische reactie heeft vertoond, zoals astma, loopneus of jeuk, bij gebruik van acetylsalicylzuur, ibuprofen of andere pijnstillende en ontstekingsremmende geneesmiddelen (NSAID’s).
  • Wanneer u een bloedingsneiging vertoont of wordt behandeld met antistollingsmiddelen.
  • Wanneer u lijdt aan ernstig hartfalen.
  • Wanneer u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent.

DOSERING

Volwassenen: Niet meer dan 3 tabletten per dag (24 uur) innemen. In het algemeen kan worden volstaan met 1 tablet iedere 8 tot 12 uur.
Kinderen vanaf 12 jaar met een lichaamsgewicht meer dan 40 kg: Maximaal 1 tablet per keer. Niet meer dan 2 tabletten per dag (24 uur).
Niet gebruiken bij kinderen met een lichaamsgewicht minder dan 40 kg.
Ouderen vanaf 65 jaar: Niet meer dan 2 tabletten per 24 uur innemen.


BIJSLUITER

Lees voor gebruik de bijsluiter op De Geneesmiddeleninformatiebank, zoek op naam of het RVG nummer.

REGISTRATIEGEGEVENS

ZI-nummer: 15979067
EAN code: 8713091028496
RVG nummer: 19630

GENEESMIDDEL

Let op: dit is een geneesmiddel uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD). We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent.

VERDERE INFORMATIE

Voor meer aanvullende informatie verwijzen we je naar:

Beoordelingen van: Aleve Classic - 12 tabletten

Dit product heeft nog geen beoordelingen.