Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules

Artikelnummer: 828772

Bij koorts, pijn, verkoudheid, griep, migraine

€4,29 excl. btw
€4,68 incl. btw
Beschikbaarheid: Op voorraad
Verzending: Op werkdagen voor 15.00 besteld dezelfde dag verzonden
  • Gratis verzending vanaf €100 ex btw €121 incl btw (NL)
  • Werkdagen voor 15 uur + op voorraad, directe verzending
  • Zowel voor de professional als consument
  • Voor praktijk plus klant kortingen tot 25%
  • Uw praktijk kan op rekening bestellen

Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules

TE GEBRUIKEN BIJ

  • Te gebruiken bij verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

NIET TE GEBRUIKEN BIJ

  • U bent allergisch (overgevoelig) voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
  • Als u ooit last heeft gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of (jeukende) huiduitslag nadat u acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt.
  • Als u een voorgeschiedenis heeft van een maagdarmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s.
  • Als u een maagzweer of maagbloeding heeft (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding heeft gehad).
  • Als u een bloedstollingsstoornis heeft of als u een andere bloedingsstoornis heeft.
  • Als u een ernstige lever- of nierziekte of ernstig hartfalen heeft.
  • Als u een hersenbloeding of een andere actieve bloeding heeft.
  • Als bij u sprake is van niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak.
  • Als u lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname).
  • Tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap.
  • Als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag.

DOSERING

Volwassenen en adolescenten zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is: 1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3 capsules per dag, indien nodig.


BIJSLUITER

Lees voor gebruik de bijsluiter

REGISTRATIEGEGEVENS

ZI-nummer: 15834921
EAN code: 8714632069916
RVG nummer: 112477

GENEESMIDDEL

Let op: dit is een geneesmiddel uitsluitend verkrijgbaar via Apotheek en Drogist (UAD). We adviseren je dit product alleen te gebruiken als je goed geïnformeerd bent.

VERDERE INFORMATIE

Voor meer aanvullende informatie verwijzen we je naar:

Beoordelingen van: Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules

Dit product heeft nog geen beoordelingen.